Fundacja Droga

Fundacja jest organizacją działającą na zasadzie non-profit a całość pracy opiera się na pełnym wolontariacie. Podstawowym celem działalności organizacji jest szeroko pojęta pomoc społeczna ludziom bezdomnym i pokrzywdzonym przez los ze szczególnym uwzględnieniem osób w podeszłym wieku, samotnych matek oraz dzieci ze środowisk patologicznych.

OVERVIEW

This domain fundacjadroga.org currently has a traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have audited twenty pages within the site fundacjadroga.org and found four websites referring to fundacjadroga.org. We were able to unearth one contacts and directions for fundacjadroga.org to help you connect with them. We were able to unearth one mass network platforms retained by fundacjadroga.org. This domain fundacjadroga.org has been on the internet for eight hundred and eighty-four weeks, eleven days, eight hours, and fifty-nine minutes.
Locations
Online Since
Jul 2007

FUNDACJADROGA.ORG RANKINGS

This domain fundacjadroga.org has seen fluctuating amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for fundacjadroga.org

Traffic ranking (by month) for fundacjadroga.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjadroga.org

FUNDACJADROGA.ORG HISTORY

This domain fundacjadroga.org was created on July 23, 2007. It is now eight hundred and eighty-four weeks, eleven days, eight hours, and fifty-nine minutes young.
REGISTERED
July

WEBSITE AGE

YEARS
MONTHS
DAYS

Ekspertyzy informatyczne, Strony www, Informatyka śledcza

Ekspertyzy z zakresu Informatyki Śledczej. Kompleksowa obsługa informatyczna Zarządzanie Projektami IT. Wykonujemy strony internetowe, aplikacje na urządzenia mobilne, aplikacje szyte na miarę. Wydajemy opinie biegłego sądowego z zakresu informatyki dla Sądów, Prokuratury, Policji. Oferujemy Państwu współpracę w zakresie kompleksowej obsługi informatycznej.

ARMET - łożyska toczne

Miło nam przedstawić Państwu ofertę naszej Firmy ARMET P. H, która działa na rynku zaopatrzenia technicznego dla potrzeb przemysłu juz od 1995 roku. Zajmujemy się zagadnieniami przenoszenia napędu, trybologii i znormalizowanymi elementami utrzymania ruchu. Zapewniamy fachową pomoc, doradztwo techniczne i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Naszej firmy.

Ekspertyzy informatyczne, Strony www, Informatyka śledcza

WHAT DOES FUNDACJADROGA.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjadroga.org Mobile Screenshot of fundacjadroga.org Tablet Screenshot of fundacjadroga.org

Al. Wojska POlskiego 52/6

Gdansk, pomorskie, 80-268

FUNDACJADROGA.ORG HOST

We detected that a lone root page on fundacjadroga.org took one thousand and fifty-nine milliseconds to download. Our parsers could not discover a SSL certificate, so therefore I consider fundacjadroga.org not secure.
77.55.69.181

NAME SERVERS

ns1.netart.pl
ns2.netart.pl
ns3.netart.pl

I observed that this website is operating the Apache/2 os.

DESCRIPTION

CONTENT

This domain fundacjadroga.org had the following in the homepage, "Kościerzyny, na terenie Akademii Przygoda , podopieczni fundacji uczestniczyli w biwaku." Our analyzers observed that the website stated " Dzięki wsparciu finansowemu Miasta Gdańsk, sponsorów prywatnych i firm." The Website also stated " Możliwe było zorganizowanie wypoczynku dla 60 podopiecznych fundacji. Dziękujemy za okazane serce i wielkie zaangażowanie! Przedstawiamy obraz namalowany przez Pana Stanisława." The website's header had Fundacja Droga as the most important keyword. It was followed by droga, fundacja, and pomoc which isn't as highly ranked as Fundacja Droga. The next words the site used was pomoc spoleczna ludziom bezdomnym.

OTHER WEBSITES

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą

Czwartek, 26 lipca 2012. Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą. Czwartek, 10 maja 2012. Pobiegł po swój pierwszy w życiu medal. Bieg na 400metrów zorganizowało Stowarzyszenie Na Tak. Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą.

ecsp Europejskie Centrum Szkolenia i Pracy w Bblog.pl

Fundacja Europejskie Centrum Szkolenia i Pracy powstało z kilku znaczących powodów. 1 Smutku jaki towarzyszy patrząc na cierpienie dzieci. 2 Bezradności rodzin i często braku dostatecznej wiedzy jaka towarzyszy tej bezsilności. 3 Pomoc która często jest doraźna i nie skuteczna. Mając na uwadze naszą misje i cel jakie sobie obraliśmy zwracamy się z prośba o wsparcie naszego programu.

Edukacja dla Przyszłości

Naszym celem jest wspomaganie podnoszenia poziomu umiejętności zawodowych nauczycieli poprzez organizowanie różnorodnych form doskonalenia i wymiany doświadczeń dotyczących ogólnej wiedzy i umiejętności zawodowych nauczycieli, dyrektorów szkół oraz kadry zarządzającej oświatą. Proponujemy Państwu udział w szkoleniach, warsztatach, kursach doskonalących oraz organizowanych przez nas konferencjach. Zarządzenie Zarządu Fundacji Edukacji dla Przyszłości z dnia 30.

Fundacja Edukacyjna ODITK

Szkoły i instytucje jako miejsca kształtowania solidarnego, zaangażowanego społeczeństwa, doceniającego i czerpiącego z różnorodności swoich obywatelek i obywateli. Misją Fundacji Edukacyjnej ODiTK jest towarzyszenie szkołom i instytucjom w tworzeniu w nich środowiska sprzyjającego kształtowaniu takich postaw jak otwartość, partycypacja, solidarność społeczna. Tworzymy, propagujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania z zakresu budowania włączających, zaangażowanych, solidarnych społeczności.